Wedstrijden 2019

Wedstrijdkalender 2019

NFF Provinciale
Datum Wedstrijd Plaats
13 april Overijssels Kampioenschap Hengelo
20 april Drents Kampioenschap Assen
11 mei Achterhoeks Kampioenschap Doetinchem
25 mei Brabants Kampioenschap Ammerzoden
8 juni Plaatsing wedstrijd NK Berlicum
10 juni Nederlands Kampioenschap Berlicum
22 juni Nederlands Club Kampioenschap Dedemsvaart
14 september Gelders Kampioenschap Apeldoorn
21 september Twents Kampioenschap Haaksbergen
12 oktober Gronings Kampioenschap Winschoten
19 oktober Veluws Kampioenschap Putten
NFF District Midden
Datum Wedstrijd Plaats
District wedstrijd 1
District wedstrijd 2
District wedstrijd 3
District wedstrijd 4
District wedstrijd 5
District wedstrijd 6
District wedstrijd 7
District wedstrijd 8
NFF District Noord    
Datum Wedstrijd Plaats
NFF District Oost
Datum Wedstrijd Plaats
NFF Extra wedstrijden    
Datum Wedstrijd Plaats
15 december  Oliebollen wedstrijd Haaksbergen
?  Openingswedstrijd Nijverdal
KNWU Topcompetitie    
Datum Wedstrijd Plaats
24 maart Nederlands Kampioenschap Clubs Kampen
7 april Topcompetitie 1 Venlo
14 april Topcompetitie 2 Baarn
16 juni Topcompetitie 3 Luyksgestel
23 juni Topcompetitie 4 Tiel
6 juli Nederlands Kampioenschap Timetrial Erp
7 juli Nederlands Kampioenschap Erp
22 september Topcompetitie 5 Nuland
6 oktober Topcompetitie 6 Klazinaveen
3 Nations Cup    
Datum Wedstrijd Plaats
 18 mei  3 Nations BMX Cup 1  Dessel (Belgie)
 19 mei  3 Nations BMX Cup 2  Dessel (Belgie)
 1 juni  3 Nations BMX Cup 3  Ahnatal (Duitsland)
 2 juni  3 Nations BMX Cup 4  Ahnatal (Duitsland)
 7 september  3 Nations BMX Cup 5  Uithoorn (Nederland)
 8 september  3 Nations BMX Cup 6  Uithoorn (Nederland)
UCI Supercross    
Datum Wedstrijd Plaats
27-28 april Supercross Manchester
1o mei Talentencup Papendal
11-12 mei Supercross Papendal
8-9 juli Supercross Saint Quentin en Yvelines
14-15 september Supercross Rock Hill
28-29 september Supercross Santiago del Estero
12-13 oktober Tokyo 2020 test event Tokyo
UCI WK BMX    
Datum Wedstrijd Plaats
 23 juli  UCI Wereld Kampioenschap  Zolder (Belgie)
 24 juli  UCI Wereld Kampioenschap  Zolder (Belgie)
25 juli  UCI Wereld Kampioenschap  Zolder (Belgie)
26 juli  UCI Wereld Kampioenschap  Zolder (Belgie)
27 juli  UCI Wereld Kampioenschap  Zolder (Belgie)
UEC EK    
Datum Wedstrijd Plaats
 30 maart  UEC BMX European Cup 1  Verona (Italie)
 31 maart  UEC BMX European Cup 2  Verona (Italie)
 20 april  UEC BMX European Cup 3&4  Heusden-Zolder (Belgie)
 21 april  UEC BMX European Cup 3&4  Heusden-Zolder (Belgie)
 22 april  UEC BMX European Cup 3&4  Heusden-Zolder (Belgie)
 4 mei  UEC BMX European Cup 5  Rade (Noorwegen)
 5 mei  UEC BMX European Cup 6  Rade (Noorwegen)
 25 mei  UEC BMX European Cup 7  Sarrians (Frankrijk)
 26 mei  UEC BMX European Cup 8  Sarrians (Frankrijk)
 12-13-14 juli  UEC BMX European Cup Finals  Valmiera (Letland)
 31 augustus  UEC BMX European Cup  Peer (Belgie)
 1 september  UEC BMX European Cup  Peer (Belgie)

 

Reageer