Wedstrijden 2018

Wedstrijdkalender 2018

NFF Provinciale
Datum Wedstrijd Plaats
24 maart Betuws Kampioenschap Tiel
7 april Brabants Kampioenschap Nuland
21 april Gelders Kampioenschap Geldermalsen
12 mei Veluws Kampioenschap Nijkerk
19 mei Plaatsingswedstrijd NK Haaksbergen
21 mei Nederlands Kampioenschap Haaksbergen
2 juni Nederlands Club Kampioenschap Assen
15 september Gronings Kampioenschap Appingedam
22 september Overijssels Kampioenschap Kampen
6 oktober Twents Kampioenschap Raalte
20 oktober Drents Kampioenschap Klazinaveen
NFF District Midden
Datum Wedstrijd Plaats
31 maart District wedstrijd 1 Apeldoorn
26 mei District wedstrijd 2 Nunspeet
9 juni District wedstrijd 3 Lichtenvoorde
16 juni District wedstrijd 4 Kampen
1 september District wedstrijd 5 Kootwijkerbroek
29 september District wedstrijd 6 Putten
27 oktober District wedstrijd 7 Doetinchem
17 november District wedstrijd 8 Nijkerk
NFF District Noord    
Datum Wedstrijd Plaats
NFF District Oost
Datum Wedstrijd Plaats
NFF Extra wedstrijden    
Datum Wedstrijd Plaats
KNWU Topcompetitie    
Datum Wedstrijd Plaats
 18 maart  Nationaal Kampioenschap Clubs  Erp
 8 april Topcompetitie 1  Heilo
 17 juni Topcompetitie 2  Luyksgestel
 24 juni Topcompetitie 3  Schijndel
 7 juli Nationaal Kampioenschap Timetrial  Uithoorn
 8 juli Nationaal Kampioenschap  Uithoorn
 2 september Topcompetitie 4  Haaksbergen
13 oktober Topcompetitie 5 Pilot Volkel
14 oktober Topcompetitie 6 Volkel
3 Nations Cup    
Datum Wedstrijd Plaats
 21 april  3 Nations BMX Cup 1  Ahnatal
 22 april  3 Nations BMX Cup 2  Ahnatal
 25 augustus  3 Nations BMX Cup 3  Massenhoven
 26 augustus  3 Nations BMX Cup 4  Massenhoven
 8 september  3 Nations BMX Cup 5  Assen
 9 september  3 Nations BMX Cup 6  Assen
UCI Supercross    
Datum Wedstrijd Plaats
UCI WK BMX    
Datum Wedstrijd Plaats
 5 juni  UCI Wereld Kampioenschap  Baku
 6 juni  UCI Wereld Kampioenschap  Baku
 7 juni  UCI Wereld Kampioenschap  Baku
 8 juni  UCI Wereld Kampioenschap  Baku
 9 juni  UCI Wereld Kampioenschap  Baku
UEC EK    
Datum Wedstrijd Plaats
 24 maart  UEC BMX European Cup 1  Verona
 25 maart  UEC BMX European Cup 2  Verona
 14 april  UEC BMX European Cup 3  Heusden-Zolder
 15 april  UEC BMX European Cup 4  Heusden-Zolder
 28 april  UEC BMX European Cup 5  Kampen
 29 april  UEC BMX European Cup 6  Kampen
 19 mei  UEC BMX European Cup 7  Blegny
 20 mei  UEC BMX European Cup 8  Blegny
 13 juli  UEC BMX European Cup Finals Challenge Sarrians
 14 juli  UEC BMX European Cup Finals Challenge  Sarrians
 15 juli  UEC BMX European Cup Finals Challenge  Sarrians
 10 augustus  UEC Europees Kampioenschap Elite  Glasgow
 11 augustus  UEC Europees Kampioenschap Elite  Glasgow
Reageer