Wedstrijden 2017

Wedstrijdkalender 2017

 

NFF Provinciale    
Datum Wedstrijd Plaats
8 april Brabants Kampioenschap Ammerzoden
22 april Overijssels Kampioenschap Dedemsvaart
13 mei Fries Kampioenschap Noordbergum
20 mei Gelders Kampioenschap Kootwijkerbroek
3 juni Plaatsings wedstrijd Kampen
5 juni Nederlands Kampioenschap Kampen
17 juni NK Clubs Baarn
16 september Twents Kampioenschap Hengelo
30 september Drents Kampioenschap Schoonebeek
14 oktober Kampioenschap ? Oss
28 oktober Betuws Kampioenschap Tiel
     
NFF District Midden    
Datum Wedstrijd Plaats
1 april Regio 1 Doetinchem
6 mei Regio 2 Nunspeet
27 mei Regio3 Kootwijkerbroek
24 juni Regio4 Putten
9 september Regio 5 Kampen
23 september Regio 6 Lichtenvoorde
7 oktober Regio 7 Nijkerk
21 oktober Regio 8 Apeldoorn
     
NFF District Noord    
Datum Wedstrijd Plaats
25 maart Regio1 Zevenhuizen
1 april Regio2 Appingedam
15 april Noordcup1 Noordbergum
6mei Noordcup2 Winschoten
27mei Regio3 Assen
10 juni Regio4 Zevenhuizen
8 juli Noordcup3 Appingedam
15 juli Regio5 Winschoten
9 september Herfstbokaal1 Noordbergum
23 september Herfstbokaal2 Assen
7 oktober Herfstbokaal3 Zevenhuizen
     
NFF District Oost    
Datum Wedstrijd Plaats
1 april District A1 Schoonebeek
29 april District A2 Ommen
27 mei District A3 Nijverdal
10 juni District A4 Hengelo
24 juni District A5 Klazienaveen
2 september District B1 Haaksbergen
9 september District B2 Dedemsvaart
23 september District B3 Klazienaveen
7 oktober District B4 Raalte
21oktober District B5 Hengelo
     
NFF Extra wedstrijden    
Datum Wedstrijd Plaats
25 maart Openingswedstrijd Nijverdal
4 november Lichtwedstrijd Schoonebeek
     
KNWU Topcompetitie    
Datum Wedstrijd Plaats
16 April Topcompetitie 1 Haaksbergen
23 april Topcompetitie 2 Rijswijk
1 juli Nationaal Kampioenschap Timetrial Assen
2 juli Nationaal Kampioenschap Assen
11 juli Topcompetitie 3 Nuland
24 september Topcompetitie 4 Kampen
8 oktober Topcompetitie 5 Valkenswaard
     
3 Nations Cup    
Datum Wedstrijd Plaats
26 mei 3 Nations BMX Cup Ahnatal
27 mei 3 Nations BMX Cup Ahnatal
28 mei 3 Nations BMX Cup Ahnatal
25 augustus 3 Nations BMX Cup Peer
26 augustus 3 Nations BMX Cup Peer
27 augustus 3 Nations BMX Cup Peer
8 september 3 Nations BMX Cup Luyksgestel
9 september 3 Nations BMX Cup Luyksgestel
10 september 3 Nations BMX Cup Luyksgestel
     
UCI Supercross    
Datum Wedstrijd Plaats
6 mei UCI BMX Supercross Papendal
7 mei UCI BMX Supercross Papendal
13 mei UCI BMX Supercross Heusden-Zolder
14 mei UCI BMX Supercross Heusden-Zolder
16 september UCI BMX Supercross Santiago del Estera
17 september UCI BMX Supercross Santiago del Estera
     
UCI WK BMX    
Datum Wedstrijd Plaats
25 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
26 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
27 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
28 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
29 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
30 juli UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill
     
UEC EK    
Datum Wedstrijd Plaats
31 maart UEC Europees Kampioenschap Heusden- zolder
1 april UEC Europees Kampioenschap Heusden- zolder
2 april UEC Europees Kampioenschap Heusden- zolder
28 april UEC Europees Kampioenschap Erp
29 april UEC Europees Kampioenschap Erp
30 april UEC Europees Kampioenschap Erp
19 mei UEC Europees Kampioenschap Praag
20 mei UEC Europees Kampioenschap Praag
21 mei UEC Europees Kampioenschap Praag
2 juni UEC Europees Kampioenschap Verona
3 juni UEC Europees Kampioenschap Verona
4 juni UEC Europees Kampioenschap Verona
16 juni UEC Europees Kampioenschap Sandnes
17 juni UEC Europees Kampioenschap Sandnes
18 juni UEC Europees Kampioenschap Sandnes
14 juli UEC Europees Kampioenschap Bordeaux
15 juli UEC Europees Kampioenschap Bordeaux
16 juli UEC Europees Kampioenschap Bordeaux

 

Reageer